EPUFLOOR® GRASS

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku sztucznej trawy wykorzystaliśmy przy opracowaniu innowacyjnych modeli trawy EPUFLOOR® GRASS. Stworzona przez nas nowa marka jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Zastosowanie zaawansowanych technologii produkcji, najlepszych materiałów oraz przeprowadzenie wnikliwych badań rozwojowych pozwoliło na stworzenie produktu wysokiej jakości w przystępnej dla inwestorów, polskiej cenie.

Parametry trawy EPUFLOOR® są porównywalne, a w niektórych przypadkach przewyższające cechy najbardziej zaawansowanych produktów konkurencyjnych. Rozwój młodzieży poprzez sport był dla nas inspiracją przy projektowaniu i pracach badawczych nad nowymi modelami trawy. Dzięki nim opracowaliśmy produkty dające możliwość gry na nawierzchni porównywalnej do naturalnej murawy jaką możemy spotkać na profesjonalnych stadionach.

Trawa piłkarska

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na Europę największego producenta sztucznej trawy piłkarskiej na świecie firmy CCGrass, którego roczna produkcja wynosi ponad 38 milionów m2. Należy on do grupy FIFA Prefered Producer (Preferowanych Producentów Sztucznej Trawy przez FIFA).

Poniżej przedstawiamy flagowe modele traw, więcej informacji znaleźć można na stronie producenta. Szczegółowe informacje dotyczące produktów dostępne u naszych przedstawicieli handlowych.

Trawa piłkarska - galeria

 

Trawa krajobrazowa

Trawa krajobrazowa EPUFLOOR® jest imitacją trawy naturalnej. Jest miękka w dotyku, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. Do produkcji wykorzystujemy różne rodzaje włókien, aby uzyskać naturalny wygląd.

Produkt EKO

Trawa krajobrazowa EPUFLOOR® jest ekologiczna, ponieważ pozwala zaoszczędzić wodę w gorące dni (nie wymaga podlewania). Zachowuje zieleń, oszczędzając na rachunkach gospodarstw domowych i gmin.

Minimum obsługi

Trawa po zainstalowaniu nie wymaga demontażu na zimę. Zainstalowana na tarasach, w ogrodach i parkach będzie służyła przez wiele lat.

 

Ample, Soft, Wonder to modele ze średniej półki cenowej o średniej wysokości włókien. Wymagają minimalnej pielęgnacji (zamiatanie liści i śmieci). Nie musisz już więcej kosić. Trawy o średniej wysokości włókien są atrakcyjne cenowo, ale wciąż zachowują wygląd naturalnej murawy.

Breeze 35, Epic 40, Prestige 55 to modele najwyższej jakości, które są imitacją trawy naturalnej. Długie włókna powodują, że jest ona bardzo gęsta, miękka i wygląda jak żywa. Powyższe modele oferują najwyższy komfort i najwyższą trwałość nawet do 10 lat odporności na UV i warunki atmosferyczne.

Trawa krajobrazowa - galeria