EPUFLOORING

Marka Epuflooring jest działem naszej firmy, który zajmuje się systemami dekoracji podłóg i ścian, realizacją powierzchni przemysłowych oraz rozwiązaniami do ogrodu i na taras.

Dział Epuflooring Decorative tworzą trzy różne marki, które specjalizują się w systemach dekoracyjnych podłóg i ścian. Marka VinylTechLab oferuje wysokiej jakości, trwałe luksusowe podłogi winylowe. Włoska marka Elekta jest specjalistą w produkcji żywic na bazie wody. Marka Epu zapewnia cienkowarstwowe powłoki kompozytowe, typu mikrocement- beton dekoracyjny.

Dział Epuflooring Industry skupia się przede wszystkim na realizacji różnego rodzaju powierzchni przemysłowych. W ofercie znajdują się posadzki garażowe, parkingowe oraz powierzchnie do zastosowania w halach produkcyjnych czy magazynach. Są to systemy kompozytowe oraz systemy na bazie żywic poliuretanowych. Wyróżniają się podwyższoną odpornością na kontakt z substancjami chemicznymi i na uszkodzenia mechaniczne.

Dział Epuflooring Garden oferuje systemy na bazie żywic epoksydowych i kamienia naturalnego, a także wielowarstwowy system tarasowy oraz sztuczną trawę krajobrazową. Dzięki tym produktom, stworzysz ścieżki piesze i rowerowe w ogrodzie i parku miejskim, a także ciekawe i praktyczne dekoracje w prywatnym ogrodzie, na tarasie lub balkonie.

Przejdź na oficjalną stronę działu Epuflooring.pl, aby lepiej poznać wszystkie nasze produkty, przeczytać artykuły na blogu lub pobrać karty techniczne.


photo of
Epufloor
info@epufloor.com
Kopcinskiego 77
lodz , lodz , 90033 Poland
+48 508 306 716