EPUFLOORING®

Marka EPUFLOORING® jest działem naszej firmy, który zajmuje się systemami dekoracji podłóg i ścian, realizacją powierzchni przemysłowych oraz rozwiązaniami do ogrodu i na taras.

Przejdź na oficjalną stronę działu EPUFLOORING®, aby lepiej poznać wszystkie nasze produkty, przeczytać artykuły na blogu lub pobrać karty techniczne.

Dział EPUFLOORING® DECORATIVE tworzą trzy różne marki, które specjalizują się w systemach dekoracyjnych podłóg i ścian. Marka VinylTechLab oferuje wysokiej jakości, trwałe luksusowe podłogi winylowe. Włoska marka Elekta jest specjalistą w produkcji żywic na bazie wody. Marka Epu zapewnia cienkowarstwowe powłoki kompozytowe, typu mikrocement- beton dekoracyjny.

Dział EPUFLOORING® INDUSTRY skupia się przede wszystkim na realizacji różnego rodzaju powierzchni przemysłowych. W ofercie znajdują się posadzki garażowe, parkingowe oraz powierzchnie do zastosowania w halach produkcyjnych czy magazynach. Są to systemy kompozytowe oraz systemy na bazie żywic poliuretanowych. Wyróżniają się podwyższoną odpornością na kontakt z substancjami chemicznymi i na uszkodzenia mechaniczne.

Dział EPUFLOORING® GARDEN oferuje systemy na bazie żywic epoksydowych i kamienia naturalnego, a także wielowarstwowy system tarasowy oraz sztuczną trawę krajobrazową. Dzięki tym produktom, stworzysz ścieżki piesze i rowerowe w ogrodzie i parku miejskim, a także ciekawe i praktyczne dekoracje w prywatnym ogrodzie, na tarasie lub balkonie.