EPUFLOOR® AKUSTYKA

Zapewnimy Tobie najlepsze rozwiązanie powyższych problemów, tak abyś mógł uzyskać oczekiwany komfort akustyczny i cieszyć się upragnioną ciszą. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz systemów wibroizolacyjnych oraz izolacji akustycznych przeznaczonych do następujących rozwiązań:

Przejdź bezpośrednio na stronę działu EPUFLOOR® Akustyka, aby dowiedzieć się więcej, poznać ofertę i obejrzeć galerię najnowszych realizacji.

Dostarczamy rozwiązania do różnego rodzaju problemów związanych z hałasem i drganiami. Nasza przewaga to profesjonalne materiały, wieloletnie doświadczenie i różnorodne systemy specjalnie dopasowane do potrzeb każdego problemu.

Rozwiązaliśmy już wiele problematycznych sytuacji związanych z hałasem, złą akustyką pomieszczenia czy drganiami pochodzącymi od maszyn. Nasze metody stosujemy w różnorodnych obiektach w całej Polsce. Zaczynając od domów prywatnych- wyciszając pojedynczą ścianę, przez fabryki, aż po obiekty użyteczności publicznej, takie jak szkoły czy teatry. Nasze rozwiązania trafiają też do klubów fitness i siłowni, gdzie skutecznie wygłuszają dźwięki upadających na ziemię ciężarów.